UKRAINA: Rzeź psów przed Euro 2012

Międzynarodowa petycja w sprawie masowych morderstw zwierząt w na Ukrainie - podajemy swoje dane, ale domyślnie publicznie widać tylko imię, nazwisko i kraj, a i te można ukryć - proszę o podpisy:

Stop the mass killing in the Ukraine, Kharkov

22.02.2011, Ukraina: Rzeź psów przed Euro 2012 - Na Ukrainie dokonuje się eksterminacji bezdomnych psów. Zwierzęta są odstrzeliwane lub trute. Zabite psy wrzucane są do dołów na wysypiskach. W niektórych miastach stosuje się przenośne krematoria. Sprawą, w związku z mającymi odbyć się na Ukrainie mistrzostwami Europy w piłce nożnej zainteresowało się UEFA.

 

24.02.2011, Psy masowo mordowane przed Euro 2012 na Ukrainie - Film z Konferencji przeciwko zabijaniu psów przed Euro 2012 na Ukrainie. Zorganizowane przez grupę polskich fundacji i stowarzyszeń zajmujących się statutowo ochroną zwierząt, m.in. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Fundacja Viva!, Akcja Dla Zwierząt i Fundacja Niechciane i Zapomniane. O wybijaniu psów na Ukrainie opowiadała Ewa Podolska.

24.02.2011, Duszenie, polewanie wapnem, palenie - masowe mordowanie psów na Ukrainie przed Euro 2012 - Na konferencji, przygotowanej przez polskie fundacje i stowarzyszenia, które zajmują się ochroną zwierząt, przedstawicielki ukraińskich organizacji zaprezentowały, jak w ich kraju władze - zarówno lokalne, jak i rząd - rozwiązują problem bezdomnych psów przed Euro 2012. - Kiedy dowiedziałam się, co tam się dzieje, pomyślałam, że to niemożliwe - powiedziała prowadząca konferencję Ewa Podolska.  Jednak - jak donoszą aktywistki z Ukrainy - możliwe i to bardzo. - Ta konferencja jest krzykiem rozpaczy. Przyjechaliśmy do Polski z nadzieją, że Polacy udzielą nam moralnego wsparcia i przyjacielskiej rady - mówią.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com