Cywil - psia akademia

Cywil - psia akademia: Prowadzą zajęcia w Warszawie, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie, Chorzowie, Lidzbarku Warm., Olsztynie...  Małe grupy, wiele terminów, pozytywne szkolenie. Prowadzą m.in.:

psie przedszkole - "Do psiego przedszkola zapraszamy psiaki od 3 do 7 miesięcy życia. To zwierzęta o nieukształtowanym charakterze, więc nie dotyczą je zachowania konieczne do skorygowania, ale do nauczenia. Dlatego też psy w tym wieku ucząc używamy wyłącznie zabawek lub smakołyków" - http://psieprzedszkole.com.

naukę posłuszeństwa - "Do szkoły Cywil Psia Akademia przyjmujemy psy tylko na naukę posłuszeństwa. Nie prowadzimy zajęć z obrony. W wyjątkowych sytuacjach, głównie przy odpowiednich predyspozycjach psa, organizujemy także indywidualną naukę  stróżowania."

psie urlopy - "Spędź z nami weekend. Dwa dni za miastem, nad rzeką, jeziorem, w górach, podczas których wypoczniesz, a Twój pies nauczy się nowych rzeczy. To będą dwa dni, które spędzicie razem budując łączącą Was więź. To będę tylko dwa dni, ale dzięki nim lepiej się poznacie. Dwa dni w czasie, których odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy rozwiązać psie problemy. Aż dwa dni… Dwa dni, w czasie których Ty spędzisz czas z psem, a Twoim najbliżsi skorzystają z innych atrakcji, które przygotowaliśmy."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com