szkolenia grupowe

Canid - krakowskie centrum kynologiczne

wtorek, 13 marca 2012

Tak pisze o szkole właścicielka, Ewelina Włodarczyk:

W mojej szkole oparte jest na współczesnej wiedzy z zakresu etologii, psychologii zwierząt, teorii uczenia się, a podstawowym założeniem jest nauka właścicieli aby sami jak najlepiej mogli uczyć swoje psy. Dzięki temu psy uczą się nie tylko w trakcie trwania kursu, ale mogą zdobywać szereg nowych umiejętności również po zakończeniu szkolenia. Założeniem drugim jest indywidualne podejście. Psy różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również temperamentem, szybkością reagowania, mają też za sobą różne doświadczenia. Wymagają zatem zrozumienia i indywidualnego traktowania. Trzecim założeniem jest przyjazna atmosfera, która sprawia, że szkolenie staje się przyjemnością zarówno dla psów jak i ich właścicieli.

Zapraszamy na nasze kursy:

  • Psie przedszkole
  • Podstawowe szkolenie psa
  • Zaawansowane szkolenie psa
  • Indywidualne szkolenie psa
  • Zajęcia terapeutyczne dla psów sprawiających problemy swoim zachowaniem
  • Informacje o instruktorach
  • Informacje dotyczące prowadzenia szkoleń FAQ

> Informacje o aktualnych szkoleniach w centrum Canid <

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

Cywil - psia akademia

sobota, 25 lutego 2012

Cywil - psia akademia: Prowadzą zajęcia w Warszawie, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie, Chorzowie, Lidzbarku Warm., Olsztynie...  Małe grupy, wiele terminów, pozytywne szkolenie. Prowadzą m.in.:

psie przedszkole - "Do psiego przedszkola zapraszamy psiaki od 3 do 7 miesięcy życia. To zwierzęta o nieukształtowanym charakterze, więc nie dotyczą je zachowania konieczne do skorygowania, ale do nauczenia. Dlatego też psy w tym wieku ucząc używamy wyłącznie zabawek lub smakołyków" - http://psieprzedszkole.com.

naukę posłuszeństwa - "Do szkoły Cywil Psia Akademia przyjmujemy psy tylko na naukę posłuszeństwa. Nie prowadzimy zajęć z obrony. W wyjątkowych sytuacjach, głównie przy odpowiednich predyspozycjach psa, organizujemy także indywidualną naukę  stróżowania."

psie urlopy - "Spędź z nami weekend. Dwa dni za miastem, nad rzeką, jeziorem, w górach, podczas których wypoczniesz, a Twój pies nauczy się nowych rzeczy. To będą dwa dni, które spędzicie razem budując łączącą Was więź. To będę tylko dwa dni, ale dzięki nim lepiej się poznacie. Dwa dni w czasie, których odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy rozwiązać psie problemy. Aż dwa dni… Dwa dni, w czasie których Ty spędzisz czas z psem, a Twoim najbliżsi skorzystają z innych atrakcji, które przygotowaliśmy."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

Kursy dla "ludziów"

sobota, 16 kwietnia 2011

Aby móc wychowywać psa, a tym bardziej aby szkolić cudze psy, warto najpierw samemu się przygotować, dowiedzieć - dlatego serdecznie polecam tę stronę:

Psia Wachta - organizują seminaria i kursy instruktorskie dla osób pracujących z psami, prowadzą "szkołę bez kolców" - na stronie możesz także wyszukać adresy szkół i osób szkolących metodami pozytywnymi najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

"DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PSACH! Od czterech lat edukujemy psich szkoleniowców oraz właścicieli z zakresu pozytywnych metod pracy z psami. Polecamy nasze seminaria i książki wszystkim miłośnikom psów."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com