Wychowanie, szkolenie:

Jesteśmy ludźmi, nie jesteśmy doskonali. Ale musimy pamiętać, że to my odpowiadamy za wychowanie naszych dzieci i naszych zwierząt. To my odpowiadamy za charakter naszych psów: także za agresję, za bezradność, za przerażenie, za nadmierną potulność, za fobie... Weźcie to sobie do serca.

kabanta

Pozytywnie zakręceni >>

Szkolenia grupowe >>

Zaproszenia >>

Artykuły - polecam >>

Cywil - psia akademia

poniedziałek, 12 listopada 2012

Szkoła ma certyfikat "Szkoła bez kolców". Proponuje szkolenie psów w kilkuosobowych grupach, także psie przedszkole, w różnych miastach Polski.

Szczegółowe informacje na stronie: http://psiaakademia.pl/

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

Centrum Kynologiczne Canid - szkoła szkolenia psów w Krakowie

poniedziałek, 12 listopada 2012

Piszą o swojej szkole: "Każdemu właścicielowi marzy się dobrze wychowany pies, który nie tylko słucha poleceń, ale z radością je wykonuje. Kluczem do spełnienia tych marzeń jest odpowiednie szkolenie. Szkolenie oparte na zrozumieniu zachowania psa i wykorzystaniu jego naturalnych skłonności.

Dzięki wiedzy na temat psiego behawioru jesteśmy wstanie zrozumieć zachowanie naszych psów i skutecznie się z nimi komunikować. Natomiast znajomość podstawowych praw rządzących procesem uczenia się umożliwia nam kierowanie psim zachowaniem tak, aby był on bezpiecznym i radosnym towarzyszem codziennego życia, świetnym psem użytkowym, a nawet sportowym medalistą."

W ofercie m.in.: psie przedszkole, zajęcia dla psów dorosłych na różnych poziomach zaawansowania, szkolenia indywidualne, zajęcia terapeutyczne.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.canid.pl/

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

Dogtrekking

poniedziałek, 12 listopada 2012

DOGTREKKING - to sposób na aktywną rekreację dla każdego a w szczególności dla tych którzy lubią spędzać czas w towarzystwie swojego najwierniejszego przyjaciela - psa. Człowiek w w duecie z psem pokonuje ustaloną trasę, poruszając się w kierunku kolejnych punktów kontrolnych, które nanoszone są na mapę. Każdy dostosowuje tempo marszu do swoich możliwości oraz kondycji fizycznej psa. Sam decyduje o postojach. Nie jest tu potrzeba specjalna kondycja, każdy zdrowy pies z właścicielem bez problemów pokona trasę

Aktualne terminy, regulamin i szczegółowe informacje na stronie:

http://www.dogtrekking.org.pl

Polska Liga Dogtrekkingu oraz Puchar Kujawsko-Pomorskiego w DogTrekkingu jest projektem Stowarzyszenia Na Rzecz Aktywności Społeczno-Artystycznej w Toruniu. Polska Liga Dogtrekkingu skierowana jest do środowiska właścicieli psów i ma na celu jego aktywizację, integrację oraz rywalizację połączoną z dobrą zabawą.

Organizatorem jest Polskiej Ligi DogTrekkingu jest Stowarzyszenie Na Rzecz Aktywności Społeczno-Artystycznej z siedzibą w Toruniu ul. Armii Ludowej 26-32c/6.

Cele szczegółowe:
- Zwiększenie adopcyjności psów schronisk w całej Polsce,
- Popularyzacja adopcji psów, opieki nad psami oraz turystyki i aktywnego wypoczynku w towarzystwie psa,
- Promowanie regionalnych szlaków i miejscowości turystycznych,
- Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji z psem.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

24.11.2012, Warszawa - seminarium "Pierwsza pomoc w nagłych przypadkach u psów "

niedziela, 11 listopada 2012

Seminarium: "Pierwsza pomoc w nagłych przypadkach u psów"

Miejsce: Klinika Fundacji Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP, ul. Szaserów, Warszawa

Termin: 24.11.2012, sobota, 10.00-18.00 - trwają zapisy.

Organizator: Centrum Pomocy Zwierzętom "TRIP" i DogMasters Warszawa.

Co zrobić gdy pies zje trutkę na szczury, albo dostanie udaru? Jak się zachować gdy potrąci go samochód, albo straci przytomność. Jak sobie poradzić w niespodziewanych sytuacjach gdy liczy się każda sekunda, a weterynarz zjawi się dopiero za kilkanaście minut. O tym wszystkim właściciele dowiedzą się na seminarium Pierwsza pomoc w nagłych przypadkach u psów. Czasem dosłownie minuty decydują o powodzeniu leczenia chorego psa. Od tego, czy właściciel zauważy objawy oraz czy nie zaszkodzi stosując "domowe" sposoby, zależy życie i dobrostan najlepszego przyjaciela człowieka.

Na zajęciach z pierwszej pomocy doświadczeni ratownicy przedstawią metody rozpoznawania objawów oraz czynności, które może wykonać właściciel, zanim chory lub ranny pies trafi w ręce lekarza weterynarii. Trener wyjaśni subtelności związane z komunikacją ze strony chorego psa, a także wpływ zachowania opiekuna na samopoczucie chorego psa.

Prelegenci: Łukasz Bodziński, Ewelina Eggert, Izabela Wierzbicka

Cena: 97 zł; dla wolontariuszy* – 77 zł

SZCZEGÓŁY NA STRONIE: dogmasters.pl

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

DogMasters zaprasza na szkolenia

niedziela, 11 listopada 2012

Szkolenia w Warszawie - http://www.warszawa.dogmasters.pl/

Na stronie także informacje o szkoleniach w innych miastach: Żyrardów, Pruszków, Katowice, Poznań...

W ofercie szkolenia dla szczeniaków i dla psów dorosłych, szkolenia tematyczne i indywidualne, zajęcia sportowe i szkolenia dla opiekunów... Także szkolenia tematyczne np. karmienie psów, czy pierwsza pomoc.

Zapraszam w imieniu organizatorów.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
   

Strona 1 z 5