Nowości w działach Prasówka, Z życia wzięte

Udało mi się wstawić trochę skrótów artykułów z zalegających po kątach starszych magazynów. Można je przeczytać w dziale PRASÓWKA. Idzie strasznie powoli, bo jest tam dużo ciekawych rzeczy, trudno wybrać najważniejsze, trudno skrócić, gdy wszystko wydaje się ważne... Co gorsza, wyszło mi, że muszę się sprężać, bo w tym tempie recenzje z tych posiadanych czasopism zajmą mi jeszcze pół roku! Może jednak następne numery będę przeglądać jakoś bardziej wybiórczo? Zobaczymy.

Trochę rozbudowałam materiały o pseudohodowlach - jest więcej o Trutowie, a także nowy artykuł "Zanim kupisz psa w pseudohodowli".

Zapraszam też do nowego działu - Z ŻYCIA WZIĘTE - znajdą się tutaj opowieści, listy, anegdoty od znajomych, czytelników... o tym, jak żyje się z zwierzętami pod jednym dachem - jak trafiają pod nasze dachy, czym zaskakują, czym zachwycają, czym niepokoją.

Warto przeczytać, zanim się zdecydujecie na psa, ale też mając psa - po co uczyć się na własnych błędach skoro można skorzystać z cudzych doświadczeń?

Wkrótce następne materiały. Zapraszam do lektury.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com