JAŚKO - kociarz trójłapek

archiwum 2011

  • płeć: pies
  • wiek: 2-3 lata
  • wielkość: średni
  • inne: stracił łapę w wypadku, kocha koty

Nowe - Zobacz filmik z Jaśkiem: na youtube

Jaśko – wieczny uśmiech na psiej mordce i wieczne machanie ogona. Radość w czystej postaci, idealista, przyjaciel wszystkich ludzi, promieniejący na wszystkie strony świata. Ufny, pogodny, chętny do wariactw i pracy. W kotach zakochany bez pamięci, więc jeśli pies na dokocenie to tylko ten ryży jegomość z niebywałym uśmiechem.

Przystojny, młody, kiedy trzeba gentleman, kiedy trzeba towarzysz zabaw, chodzi za ludźmi krok w krok i towarzyszy we wszystkich czynnościach. Nienatarczywy jednak, o nie.

Jasio uległ wypadkowi, wpadł pod tramwaj, do naszego schroniska trafił po tym wypadku - czy był czyjś? Nie wiemy, być może właściciela i miał, ale ten go nie dopilnował i wcale potem nie szukał... Smutna przeszłość nie zostawiła jednak w nim cienia smutku, zdawał by się mówić: "to co, ze nie mam jednej łapy, przecież nadal mam trzy!" i leci na przywitanie z radością, która sprawia, że sam się uśmiechasz od ucha do ucha:)

Koty - miłość życia, wchodzą na głowę, wyjadają z miski, kładą się na legowisku – mogą, dla Jasia kot to istota wyższa;) Kocha, szanuje, nie krzywdzi nigdy - jest starszym i większym kocim kolegą;)

_____________

JAŚKO ma już dom :))

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com