Fundacja Ostatnia Szansa - Boguszyce

Fundacja Ostatnia Szansa powstała w 1993 r. status OP ma od 2005 r. Zajmuje się działaniami edukacyjnymi, działaniami na rzecz bezdomnych zwierząt, ochrona zwierząt, jesteśmy gorącymi zwolennikami sterylizacji i kastracji jako jedynej skutecznej metody zapobiegającej bezdomności.

Fundacja prowadzi schronisko dla bezdomnych zwierząt w Boguszycach Małych k/ Rawy Mazowieckiej woj, łódzkie. to 82 km od Warszawy i 50 km od Łodzi. Utrzymujemy się z darowizn, publicznych zbiórek oraz 1% (wpłayt jednorazowych, wirtualnych adopcji, oraz odpisu 1% od podatku).

Wolontariusze pilnie poszukiwani, do pracy z naszymi podopiecznymi ze schroniska w Boguszycach. One tak potrzebują kontaktu z człowiekiem, są go wręcz złaknione. Osoby z Warszawy okolic czy po trasie (na Łódź) możemy zabrać naszym psiowozem do 6 osób.

W schronisku potrzebne są także: sucha i mokra karma, koce i ręczniki, środki czystości, legowiska, obroże, szelki oraz smycze wszystkich rozmiarów, ubrania dla suk po sterylkach oraz kołnierze pooperacyjne, preparaty na pchły oraz do odrobaczania zwierząt, narzędzia (grabie, łopaty, taczki)...

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 509 201 457 lub 513 430 207.

Zapraszamy!

Obecnie w Boguszycach przebywają 303 psy - stan na 27 września 2012 r. To ponad 450 psiaków mniej, niż było przed lutym 2009 roku a wówczas w Fundacji nastąpiła prawdziwa rewolucja. Na dzisiaj mamy 3 kotki a było ich 87, kiedy dzięki zaangażowaniu rzeszy wolontariuszy wespół z nowym Zarządem Fundacji ruszyła ogromna akcja pomocowo-adopcyjna.

Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę fundacji www.psiaszansa.pl
Strona Fundacji na facebooku:  https://www.facebook.com/fundacja.szansa

FUNDACJA OSTATNIA SZANSA
UL. Jana Blatona 3/141
01 - 494 Warszawa
NIP 525 234 91 99
konto: PEKAO SA 43 1240 3321 1111 0010 0848 5156
SWIFT NUMBER: PKOPPLPW
KOD IBAN: PL43 1240 3321 1111 0010 0848 5156

Jak pomóc

Na miejscu: Możesz przyjechać i pomóc przy szkoleniu psów (w każdą sobotę w godz. 10 – 14 po uprzednim umówieniu się pod numerem tel 0 509 201 457). Psiaki potrzebują nauki chodzenia na smyczy, komend, zachowań na spacerach, kontaktu z człowiekiem, oswojenia z szelkami, czesania itp.

W swojej okolicy: Jeżeli chcesz pomóc kolportować ulotki informacyjne o schronisku, napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Prześlemy Ci paczkę z ulotkami. Potrzebujemy również doświadczonych osób do przeprowadzania wizyt przed i po adopcyjnych. Każdy chętny dom jest wcześniej sprawdzany, zanim zostanie podjęta decyzja o oddaniu psa. Możesz przeprowadzić zbiórkę na rzecz schroniska w swojej szkole lub pracy. Po szczegóły organizacyjne napisz do nas.

Co jest potrzebne w schronisku:
- sucha i mokra karma
- koce i ręczniki
- środki czystości
- legowiska
- obroże, szelki oraz smycze wszystkich rozmiarów
- ubrania dla suk po sterylkach oraz kołnierze pooperacyjne
- preparaty na pchły oraz do odrobaczania zwierząt
- narzędzia (grabie, łopaty, taczki)
Przez internet: Zawsze poszukiwane są osoby do pomocy przy ogłaszaniu w internecie naszych psów do adopcji, tworzenia wydarzeń na Facebooku informujących o psach w szczególnej potrzebie, poszukiwania sponsorów dla schroniska itp.
Chcesz włączyć się w nasze działania, napisz na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Na odległość: Wszelkie wpłaty - przekazywane na podane konta można odpisać od dochodu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com