Grosik Życia

Wieloletni ogólnopolski program walki z źródłami bezdomności zwierząt

Jedyną humanitarną metodą ograniczenia liczby bezdomnych zwierząt jest sterylizacja

- jeśli myślisz tak jak my, przyłącz się do naszego programu!

APEL:

Czy wiesz, że do dziś dnia praktykuje się topienie niechcianych miotów, że nadal każdego roku, niezależnie od regionu naszego kraju ludzie zakopują żywcem nawet kilku miesięczne kocięta i szczenięta.

Czy wiesz, że każdego roku człowiek zakłada na szyję psów setki łańcuchów.

Czy wiesz, że każdego dnia umierają zwierzęta, które skrzywdził człowiek. Umierają z głodu, zaniedbania, bestialstwa, przywiązane do drzew lub wyrzucone z pędzącego samochodu ale także z tęsknoty i samotności.

Czy widziałeś kiedykolwiek to spojrzenie w którym brak nadziei: na życie, na choćby chwilę bez bólu, na ciepły kąt, pełną miskę i kogoś, komu można zaufać?

... Nawet jeśli nie mieszkasz ze zwierzakiem a może nawet nie lubisz zwierząt i myślisz, że ta sprawa Ciebie nie dotyczy – mylisz się, bo kwestia bezdomnych zwierząt bez względu na upodobania, dotyczy każdego dorosłego Polaka.

Dlaczego?

Dlatego, że pośrednio także Twoje pieniądze przyczyniają się do cierpienia zwierząt i przyczyniają się do śmierci tysięcy zwierząt. Jak? Z twoich podatków opłacany jest hycel, który za odłowienie jednego psa otrzymuje zapłatę od 50 zł do nawet 2 500zł!!!!! Z naszych podatków budowany jest biznes w którym zarabia człowiek, urzędnicy mają problem z głowy a zwierzętom gotuje się śmierć i cierpienie na identycznych zasadach na jakich działały obozy zagłady w czasie II wojny światowej.

Nie oburzaj się za to porównanie, bo większość schronisk współpracujących z hyclami tak właśnie działa. Chcemy i powinniśmy walczyć o to, aby przynajmniej część zasobów przeznaczanych na ten zbrodniczy proceder został przekierowany na sterylizację zwierząt.

To dzieje się naprawdę: „Pieskie życie, pieska śmierć”

Czy teraz już rozumiesz?

Grosik Życia – może to zmienić.

Przeczytaj o Programie Grosik Życia - i Przyłącz się do akcji

.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com