Psy ze schroniska w NDM k. Warszawy proszą o SPACERY!

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych mieszcząca się w Jabłonnie otworzyła schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na chwilę obecną pod opieką Fundacji jest już ponad 60 psów. Czym ich więcej tym więcej pracy i niestety tym mniej czasu dla każdego. A każdy jeden potrzebuje kontaktu z człowiekiem, pogłaskania, powiedzenia ciepłego słowa.

I SPACERU! To coś dla tych psów niesamowitego, wyjść z boksu, wyjść poza mury schroniska, złapać nowe zapachy, powąchać trawy na zewnątrz, obsikać nowy krzak:) Szukamy wolontariuszy, którzy chcieliby odwiedzać nasze psiaki w schronisku, zabierać je na spacery, drapać za uchem, wyczesać, poznać je i pomóc w szukaniu nowych, dobrych domów, żeby nie musiały tkwić w beznadziei, w samotności za kratami.

Idzie wiosna ciepłe dni, dużo słońca - nie siedź w domu, wpadnij do naszych psów odwdzięczą się machaniem ogona i bezwarunkową miłością!

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
506 403 514
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Album ze zdjęciami psiaków na facebooku

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com