Schroniska w Pile i Jędrzejewie

Schroniska są dwa: jedno w Gładyszewie koło Piły drugie w Jędrzejewie koło Czarnkowa. Do tego 4 punkty adopcyjne w Chodzieży, Margoninie, Złotowie, Choszcznie. Wolontariuszki są tylko dwie a psiaków łącznie ok. 100...

Link do blogu z ofertami adopcyjnymi i szczegółowymi informacjami: Schroniska w Pile i Jędrzejewie

Tak piszą o sobie: "... prosimy o wyrozumiałość jeśli nie odpowiemy na jakieś pytania, ale każda z nas ma swoje prywatne życie i swoje zwierzaki, więc nie zawsze mamy czas by siedzieć przy komputerze a to co robimy, robimy tylko i wyłącznie z dobroci serca poświęcając masę własnego czasu i pieniędzy. Nie jesteśmy w stanie pisać na bieżąco o każdym piesku i co chwile dodawać nowe jego zdjęcia, informacje jakie są zamieszczane są jedynymi informacjami, nie mamy też możliwości spr. piesków na koty czy dzieci. Trzeba się tez liczyć z tym że niektóre z ogłoszonych psiaków mogą już mieć domy, my staramy się na bieżąco wszystko aktualizować ale ze schroniskiem w Jędrzejewie niestety mamy o wiele słabszy kontakt niż ze schroniskiem w Pile.

Niestety  w schronisku bywamy minimum raz na miesiąc, więc większość aktualizacji załatwiamy telefonicznie, a nikt nie opłaca nam rachunków tel. czasem zwyczajnie nie mamy środków na koncie by do kogoś odp. czy oddzwonić, dojazdy do schronisk tez nie są tanie wolontariuszka Marta ma do każdego z  nich w jedną stronę ok 60km Magda nieco bliżej."

Czy Wy też uważacie, że warto im pomóc??

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com