Głosowanie w Krakvecie

Krakvet co miesiąc organizuje ankietę, w której głosujący wybierają podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, ich zdaniem najbardziej potrzebujący pomocy. Zwycięzca otrzymuje od Krakvetu pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów (karm i żwirków) o wartości ok. 9 000 – 14 000 zł.

Głosowanie odbywa się co miesiąc, dając nam możliwość wybrania schroniska, które otrzyma pomoc. Po jednorazowej rejestracji samo głosowanie trwa parę sekund. :)

Instrukcja głosowania w Krakvecie:

1. wchodzisz na stronę http://www.krakvet.pl/forum
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila, którego podałeś wiadomość aktywacyjną (często ląduje on w spamach) i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"
8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta - zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Ważne:
żeby wziąć udział w ankiecie i żeby głos był ważny trzeba napisać min. 1 post na forum, najprościej w temacie poznajmy się: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611

UWAGA: Jeśli jesteś już zarejestrowany na Krakvecie to zaczynasz od punktu nr 6!

Warto być zarejestrowanym - głosowanie odbywa się co miesiąc, dając nam możliwość wybrania schroniska, które otrzyma pomoc. Po tej jednorazowej rejestracji samo głosowanie trwa parę sekund :)

__________________

Bardzo Was proszę o głosy na schronisko w Klembowie: jest tam ok. 350 psiaków (w tym szczeniaki) i ok 20 kotów... schronisko jest w ciężkiej sytuacji i bardzo potrzebują pomocy.

Bardzo intensywnie reklamuje się Hospicjum dla kotów i w głosowaniu idzie łeb w łeb - ale tam jest tylko 31 kotów. Biorąc pod uwagę ilość i wielkość zwierząt, mamy prosty rachunek, komu bardziej potrzebna pomoc...

Z góry dziękuję w imieniu zwierzaków z Klembowa!

AKTUALIZACJA  2.02.2012 - Klembów wygrał. :))  Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zabrali głos w imieniu ich zwierzaków. :)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com