"Karmimy psiaki" - dla schroniska w Zabrzu

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu przebywa ponad 300 psów, które czekają tam na swój lepszy los i ludzi, którzy zechcą przygarnąć je pod swój dach. Pracownicy schroniska od lat starają się zapewnić zwierzakom jak najlepsze warunki, jednak bez pomocy z zewnątrz jest to bardzo trudne.

Dlatego na początku listopada ruszyła akcja "Karmimy Psiaki" - ogólnopolska inicjatywa, której celem jest zebranie karmy dla podopiecznych zabrzańskiego schroniska.

Jej mechanizm jest bardzo prosty - każde 3 osoby, które przyłączą się do akcji to kolejny posiłek dla jednego z podopiecznych schroniska. Aby nakarmić psiaka, wystarczy odwiedzić stronę www.karmimypsiaki.pl, wybrać psiaka, którego chce się nakarmić i wypełnić krótki formularz. Wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji reklamowych od sponsorów akcji pomagamy sfinansować zakup karmy dla psiaków. Udział w akcji jest darmowy i zajmuje zaledwie kilka minut.

Poza możliwością nakarmienia psiaka, na stronie można dowiedzieć się więcej o innych sposobach pomocy takich jak adopcja psiaka czy polecanie akcji znajomym. Adoptować można każdego z przebywających w schronisku psiaków. Ich pełna lista znajduje się na stronie schroniska: http://psitulmnie.pl/galeria.php.

Każdy wpis o akcji, każda wzmianka na Facebooku, gg czy forum to szansa na więcej posiłków dla psiaków. Mamy nadzieję, że wszyscy odwiedzający naszą stronę pomogą nam zrobić coś dobrego dla zwierzaków, które cierpią w schronisku przez ludzką bezmyślność.


Patronem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Zabrze.

Więcej o akcji można dowiedzieć się na www.karmimypsiaki.pl

Strona schroniska w Zabrzu - bieżące informacje

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com