empatia.pl - ludzie rozsądnie radykalni

Zapraszam na stronę www.empatia.pl - jeśli masz pytania dotyczące weganizmu, jeśli chcesz pomóc zwierzętom a nie wiesz jak, jeśli szukasz innych osób o podobnych priorytetach zajrzyj tam.

"Stowarzyszenie Empatia zostało założone przez grupę osób przekonanych o konieczności głębokich zmian kulturowych, szczególnie w dziedzinie stosunku człowieka do innych czujących istot. Wybieramy weganizm jako ideę i sposób życia pełen szacunku i współczucia, które nie ograniczają się tylko do ludzi. Cenimy wszystko, co do takiego życia prowadzi. Przyłącz się do nas.

Empatia.pl to serwis stowarzyszenia Empatia działającego na rzecz praw zwierząt i promocji weganizmu. Nie ma drugiej takiej organizacji w Polsce. To prawdziwy fenomen ruchu prozwierzęcego, który stanowią ludzie rozsądnie radykalni i nie bojący się działać w sposób niekonwencjonalny, ale zawsze z wykluczeniem przemocy. W serwisie empatia.pl znajdziesz opisy kampanii i akcji, wzory petycji, pism i ulotek, dział aktualności, galerie zdjęć i różne materiały dodatkowe, a także informacje dotyczące zasad współpracy i członkostwa oraz opis celów działania stowarzyszenia. Możesz także zamówić e-newsletter Empatii, który dostarczy Ci zawsze świeże info na temat kolejnych działań. "

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com