"Pracowałem w schronisku dla zwierząt. Dowiedz się, jak tam jest"

27.08.2012, wiadomosci24.pl - Pracowałem w schronisku dla zwierząt. Dowiedz się, jak tam jest. "Schronisko dla zwierząt widziane oczami osoby, która spędziła tam kilkanaście godzin. Jeśli nie możesz tego sam poczuć, to chociaż przeczytaj.

W telewizji bardzo często pojawia się temat schronisk dla zwierząt. W wakacje jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ ludzie pozbywają się niechcianych zwierząt, wyrzucając je na ulicę. Niby to my jesteśmy tymi bardziej inteligentnymi istotami, ale w tym przypadku zachowujemy się gorzej niż lwy pożerające antylopę.

Czy ktoś zastanawiał się, jak jest naprawdę w schronisku dla zwierząt? Wiele się słyszy, a nawet widzi, ale ile osób było w schronisku? Na pewno spora część osób powie, że była tam i widziała jak to wygląda. Jednak tutaj trzeba zauważyć jedną, wielką różnicę. Idąc do schroniska jesteśmy gośćmi. Nie możemy ogarnąć wszystkiego, co widzimy i zanim zacznie do nas docierać tragedia tych zwierząt, mamy już swojego psa czy kota i wracamy do domu..."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com