Schronisko dla Zwierząt Krotoszyn

Witam,

chciałabym tu napisać kilka słów. Dziś z tego schroniska odebrałam pieska - Micha - stary piesek. Jestem szczęśliwa i już kocham go ogromnie jak wszystkie inne moje zwierzaki i zapewnię Mu godziwą, dostatnią starość.

Ale czuję się zobowiązana, aby przedstawić swoje obserwacje i odczucia.

Kochani - mam swoje lata, wiele w życiu widziałam. Ale pierwszy raz widziałam, aby na tak małej powierzchni, tak ogromna ilość psów była utrzymana w takiej czystości. Mało tego - w oczach tych piesków nie dopatrzyłam się cierpiena, błagania o pomoc - tak jak to ma miejsce w większości tego typu placówek (wiszenie na klatkach, piszczenie i wyraz oczu). Wolontariuszki, które wyprowadzają psy na spacery, pracownicy, którzy kochają tą pracę i do tego bijąca wszystko na łeb i szyję Magda. Osoba z powołania... więcej nie napiszę, bo żadne słowa nie potrafią tego wyrazić.

Sceptyk teraz powie - bo wiedzieli, że przyjadę i posprzątali. Ok. Ale czy jest ktoś kto namówi psy, aby miały iskierki radości w oczach? Te psy, te ich oczy i zachowanie powiedziały mi wszystko. To schronisko to wspaniałe miejsce. Pomóżmy Im działać, wesprzyjmy Ich.... każdy grosz się liczy i na pewno żaden nie zostanie niewłaściwie wykorzystany. To ludzie z powołania. Magda, Grześ i pozostali... KOCHAM WAS za to.

A na fotce Michu - w schronisku i obok w swoim nowym, własnym domu!!!!!

Link do schroniska na portalu dogomania

zdjęcia i tekst: Anetta Ciciak

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com