LOLUŚ - łagodny psiak prosi o dom

Loluś - Schronisko w Łowiczu
  • płeć: samiec
  • wiek: 11 lat
  • wielkość: średni
  • inne: bardzo przyjazny do ludzi, boi się innych psów, w schronisku traci nadzieję

Lolek - średniej wielkości piesek jest jednym z tych spokojnych psiaków, który porzucony przez właściciela, trafił do schroniska. A atmosfera i pech, że trafił na złych kumpli w boksie, sprawiła że ten sympatyczny, wdzięczny i łagodny psiak po prostu przez długi okres bał się wychodzić z budy. Tam, przez nikogo nie zauważony, spędził w schronisku niepotrzebnie 6 lat swojego życia.

Dopiero obecność wolontariuszy w schronisku sprawiła, że ten psiak poczuł jakąś nadzieję na odmianę swego losu. Dopomina się o uwagę, o kontakt, o spacer. Teraz to powrót ze spaceru i konieczność wejścia do schroniskowego boksu jest jego traumą. Tak bardzo chce pozostać na łące, poskubać trawkę, troszkę spokojnie pochodzić, powylegiwać się na słoneczku z dala od zgiełku schroniskowego... Lolek nie chce zmarnować szansy bycia z dobrym człowiekiem i pragnie chłonąć wszystkie z tym związane przyjemności.

Lolek jest przyjaznym psem, ale jego złe doświadczenia schroniskowe wskazują, że najlepiej czułby się w domu sam, ewentualnie w towarzystwie innego zrównoważonego zwierzęcia.

Lolek, mimo że jego metryka ocenia go jako starszego psiaka, jest ładnie prezentującym się psiakiem, nie wygląda na swoje lata i mógłby jeszcze dać człowiekowi wiele przyjemności swoim towarzystwem. Jego uroczy, uśmiechnięty pyszczek sprawia, że człowiek pozostaje pod jego wrażeniem, nie może przejść obojętny widząc jego oddanie i przywiązanie.

Czy jest zatem ktoś, który nie będzie obojętny na los Lolka, który może mu dać dom na resztę jego życia a w ten sposób odmieni jego życie? Lolek potrzebuje tylko odrobiny miłości i zainteresowania ze strony człowieka, żeby znów poczuć się bezpiecznie a jego adopcyjnemu opiekunowi przybędzie wspaniały psi towarzysz, który odwdzięczy się miłością i dozgonną przyjaźnią.

Adoptując Lolka możesz pomóc przywrócić mu radość życia. Lolek jest zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany i zachipowany.

Kontakt w sprawie adopcji:
mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 604 101 165 lub 602 175 684

Wątki Lolusia:
Lolek na dogomanii: http://www.dogomania.pl/threads/181660-Lolek-łagodny-psiak-prosi-o-dom/page14
Lolek na fb: Łagodny LOLUŚ smutnieje. 7 lat już bez domu, nie ma się poskarżyć komu.(((
Album zdjęć Lolka: Łagodny Loluś smutnieje...

Aktualizacja: LOLUŚ już w domu tymczasowym - powolutku odżywa! Nowe zdjęcia Lolusia :)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com