KLUSEK - starszy domowy psiak szuka nowego domu

KLUSEK - Fundacja Noga w Łapę
  • płeć: samiec
  • wiek: 11 lat
  • wielkość: duży
  • inne: wbrew wyglądowi to łagodny, kanapowy przytulas

KLUSEK ma 11 lat, jako szczeniak został uratowany z kry na jeziorze. Następne lata były pasmem szczęścia, miłości, pełnej miski i spania na kanapie. Niestety jego ukochany pan zachorował i nie może się nim dłużej opiekować, Klusek trafił do domu tymczasowego.

Jest dość dużym, powolnym i łagodnym mieszańcem przypominającym rozmiarem rottweilera. Na pierwszy rzut oka może budzić respekt, ale tak naprawdę to wielki misiek do przytulania. Nie jest to pies po przejściach - jest zrównoważony, lubi inne zwierzęta, wychowywał się z psami i kotami. To bardzo spokojny psiak, nie niszczy żadnych przedmiotów i nie załatwia się w domu. I wciąż się uśmiecha :) Powinien schudnąć.

To naprawdę wspaniały pies, chociaż już starszy. A może właśnie dlatego? Bezproblemowy, bezkonfliktowy - gdyby dostał swoją szansę, mógłby pokazać, że jest wspaniałym przyjacielem... Przez całe swoje życie był kochany i rozpieszczany, teraz poszukuje dobrego domu, w którym będzie mógł w spokoju dożyć swoich dni.

Klusek jest pod opieką Fundacji Noga w Łapę.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt:
510-052-991, 797-087-855, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

UWAGA:
Klusio aktualnie przebywa w płatnym domu tymczasowym, koszt to 300 zł za miesiąc. Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu domu oraz opłaceniu jego tymczasowego miejsca.

Wątki KLUSKA:
Link do wydarzenia: Już ponad pół roku szukamy domu dla Kluska :(
Album ze zdjęciami Kluska na fb: Klusek po 11 latach stracił dom :(
Wątek na dogomanii: Klusek po 11 latach stracił dom :( Potrzebne deklaracje i pomoc w szukaniu domku!
Ogłoszenie na stronie www.psiegranemarzenia.pl: Klusek.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com