HIENEK - fajny, młody, a wciąż bezdomny...

HIENEK - Schronisko w Józefowie
  • płeć: samiec
  • wiek: 3 lata
  • wielkość: średnia
  • inne: bardzo potrzebuje bliskości człowieka

HIENEK jest pod opieką wolontariuszek ze schroniska w Józefowie od ok 2 lat. Mimo wielu ogłoszeń jak do tej pory nie udało się mu znaleźć domu. Obecnie przebywa w hoteliku. Do szczęścia brakuje mu tylko prawdziwego domu.

Historia HIENKA:
Poznaliśmy jego historię dzięki p.Grzegorzowi, który dokarmiał go przez 2 lata... HIENEK pojawił się na budowie zaraz po tym jak został brutalnie wyrzucony z pędzącego pociągu. Miał wtedy ok roku. Przyszedł na budowę prosić o pomoc... i tam już został. Niestety każda budowa się kończy, pracownicy skończyli remont, a pies zostałby zupełnie sam. Pan Grzegorz zwrócił się do wolontariuszy o pomoc, dzięki czemu HIENEK trafił do hotelu w którym czekał na nowy kochający dom. Wtedy udało się uniknąć schroniska, mamy nadzieję że wreszcie HIENEK znajdzie prawdziwy, kochający dom, że uda się uniknąć najgorszego.

Opis HIENKA:
To bardzo fajne, energiczne, ufne i przyjazne psisko. Mimo, że został skrzywdzony przez człowieka, nie przestał mu ufać. Uwielbia być głaskany i przytulany. Grzecznie zostaje sam w domu. W stosunku do psów - zazdrosny (chciałby mieć człowieka tylko dla siebie i na razie nie chce się tym dzielić). Najlepszy byłby dla HIENKA dom z ogrodem, gdzie mógłby poszaleć, pobawić się z piłką, wybiegać, ale najważniejsza jest dla niego bliskość człowieka, wejdzie do najmniejszego pokoiku i zwinie się w kłębuszek, byle tylko być blisko :)

Jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany. Obecnie ma 3 lata.

Jeżeli chcesz poznać Hienka, adoptować,
prosimy o kontakt: Ewa: 608 839 495 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wątki HIENKA-HENIA na fb:
Link do albumu na profilu schroniskowym fb: Heniek
Link do wydarzenia: Henio w kolejnym hoteliku czeka na prawdziwy dom!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com