Możesz pomóc:

Nie będę nikogo namawiać - niech każdy podejmuje decyzję za siebie i dla siebie, komu i jak pomóc. Jest tyle potrzeb... dzieciaki potrzebujące opieki i wsparcia finansowego, ludzie ciężko chorzy, którym pomoc państwa nie wystarcza, są sprawy, które trzeba wspierać na wszelkie możliwe sposoby.

Przypomnę tylko starą prawdę - że jesteśmy odpowiedzialni za to, co oswoiliśmy... - i dlatego zwierzęta także zasługują na naszą uwagę, na nasze zaangażowanie, na nasze uczucia.

Pies ma mentalność paroletniego dziecka - chociaż fizycznie sprawny, emocjonalnie jest zależny od człowieka przez całe swoje życie. Tylko my, ludzie, możemy zapewnić mu życie spokojne i szczęśliwe - a takie jesteśmy mu dłużni.

I o to właśnie tutaj Was bardzo mocno proszę - okażcie zwierzętom swoją ludzką twarz w tym pozytywnym znaczeniu, spróbujcie pomóc ofiarowując dom przynajmniej tymczasowy, szukając im domu, albo wspomagając rzeczowo lub finansowo osoby, które opiekują się zwierzętami - tymi bezbronnymi, uzależnionymi od człowieka bezdomniakami.

kabanta

Jak pomagać? >>

W najbliższym czasie >>

Adopcje >>

psiaki w potrzebie >>

schroniska, fundacje >>

Koci kącik >>

Byli, widzieli, opisali >>